CGA800 – Lider tabletek na odchudzanie

CGA800 – lider w pigułkach odchudzających 

Ludzie bardzo często odchudzające wspierać różnorodność pigułek odchudzających. Niestety, z takim ogromny popyt nie jest łatwo znaleźć bezpieczne i skuteczne tabletki faktycznie. Instensywne studia biologiczno-chemiczne wykazały właściwości substancji, z którymi spotykamy na co dzień. Związek ten występuje w suszonych śliwek, pokrzywy i ziaren kawowca. Mówiąc o kwas chlorogenowy i rewolucyjnych tabletek odchudzających CGA800. 

Co to jest kwas chlorogenowy? 

Kwas chlorogenowy jest związek organiczny, który jest estrem kwasu kawowego i chinowego o silnych właściwościach przeciwutleniających. Cząsteczka zawiera 16 atomów węgla, 18 atomów węgla, wodoru i tlenu 9, więc jego masa cząsteczkowa wynosi dokładnie 354,31 g / mol. Na liście związków chemicznych może go znaleźć pod CAS 327-97-9 kwas chlorogenowy (CGA) można znaleźć głównie w zielonych ziaren kawy, które nie zostały poddane obróbce cieplnej, ponieważ polifenoli jest bardzo niestabilne w wysokiej temperaturze. 

Jakie są właściwości kwas chlorogenowy (CGA)? 

Ten naturalny polifenoli jest głównie silnym antyoksydantem, który ma dużą zdolność do neutralizacji wolnych rodników. Dodatkowo, ma silne właściwości przeciwzapalne, jak neutralizować szkodliwe bakterie, wirusy i grzyby. Wpływ na mikroorganizmy kwasów fenolowych w badanych Uniwersytetu Medycznego. Uniwersytet Medyczny. Dokładna charakterystyka kwasów fenolowych można przeczytać w pracy doktorskiej utworzonego na ww University. 

Dlaczego CGA800? 

Amerykańscy naukowcy w ich niezależne badania wykazały, że kwas chlorogenowy zdecydowanie przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejsza gromadzenie się (link). Jednakże, aby zachować efekt uzyskany w badaniach ustalono, że optymalna dawka powinna być cholorogenowego kwasu 800 mg. To nie jest możliwe zapewnienie takiego polifenol dawki bezpośrednio z ziaren kawy. Dlatego naukowcy izolować laboratorium związek. Nowatorskie sposoby wydzielania kwasu chlorogenowego, takie jak ekstrakcja hydroliza, ekstrakcja nadkrytycznym wody lub chromatografii kolumnowej odczytuje ten artykuł naukowych. Metody izolacji pozwoliły na stworzenie bardzo stężony kwas chlorogenowy koncentrat w kapsułce – tak powstały przełom tabletki odchudzające CGA800. Stosowane kapsułki 1-2 razy dziennie pozwala na szybki spadek tłuszczu w organizmie, bez konieczności diety. Jest to możliwe przez hamowanie wchłaniania glukozy we krwi.Dokładny proces można przeczytać na stronie foodprocessing.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *