Czy Trenery talii Pracują?

Spacerując po salach ozdobnej, historycznej wystawy sztuki, natknęliście się zapewne na jeden lub dwa obrazy, w których kobieta wydawała się mieć poza normalnym zakrętem w części środkowej.

Nie chodziło o to, że mieli jakieś ogromne łuki i łuki, ale zamiast tego mieli po prostu małą talię.

To musi być jakaś licencja artystyczna…. czy przynajmniej bardzo dziwny defekt, prawda?

Kto rodzi się z tego rodzaju przesadzoną figurą klepsydry?

No cóż, to nie jest wada urodzeniowa, a szanse na to, że nie ma żadnej licencji artystycznej (chyba, że malowany podmiot gdzieś zasiadł na tronie i groził zdjąć głowę malarza z szyi, jeśli nie zredukuje talii).

Okazało się, że wściekłość talii była jeszcze setki lat temu (w momencie, gdy szerokie biodra utożsamiały się z kimś, kto potrafi urodzić wiele dzieci) i chociaż nigdy nie odszedł do końca, to teraz okazał się bardziej popularny niż w dziesięcioleciach, głównie dzięki takim gwiazdom jak Kardaszowie (używamy tutaj luźno terminu “celebryta”).

Wygląd ten nie zawsze jest naturalny, ale uzyskany za pomocą urządzenia zwanego trenerką talii.

Czy jest pożądany trener talii, a nawet zdrowy?

Mamy Ciebie i Twoje odpowiedzi tutaj!

Trener talii to wyuczony trener dla gorsetu. 

Gorset jest wyposażony w bardzo staromodny wizaż średniowiecznej kobiety, która walczyła o wsunięcie się w gorset, podczas gdy pół-dziesięciuset osobników czekających na paski w plecach, aby zacisnąć kobietę w talii i nadać jej cienki wygląd, którego chciała (czy też reszta świata).

Aby uniknąć tego rodzaju obrazowania, twórcy współczesnego gorsetu nazywają go teraz “trener talii”.

Szczerze mówiąc, nie ma rzeczywistego treningu z instruktorem talii. Nie nazywa się go szelkami z zębami, ale te dwa prace w bardzo podobnych dworach. Ludzie podoba im się myśl, że są “szkoleni” na coś. Ponadto producenci produktu prawdopodobnie wykorzystali firmy marketingowe, aby wymyślić najlepszą nazwę dla takiego produktu i wrócili z trenerem talii.

Wzornictwo trenera talii nie zmieniło się od oryginalnego gorsetu. Pasuje on bezpośrednio do talii, zazwyczaj leżący tuż nad biodrami i kończący się tuż pod popiersiem.

Gorset jest następnie napinany w celu nadania przesadnego wyglądu klepsydrze.

Trochę wcześniej wspominaliśmy, trenerzy talii są bardzo podobni do aparatu.

Aparaty działają, ponieważ z czasem, zaciskana klamra powoduje, że korzenie zębów dociskają się do wiązadeł utrzymujących zęby na miejscu, co powoduje, że zęby przesuwają się w pożądane miejsce.

W przypadku trenerów talii ścisłe ograniczenie konstrukcji wciskane jest całkowicie wokół struktury kostnej klatki żebrowej. To, podczas długotrwałego i ciągłego użytkowania, w końcu zacznie się wciągać klatkę piersiową. To tak, jak gdyby kiedykolwiek widziałeś drzewo (lub inną roślinę) rosnące wokół płotu lub innego obiektu. Powoli zmieniał się pod wpływem nacisku.

Użytkownik trenera talii może wówczas nadal zaciskać gorset, aby ciągle powiększać określony wygląd klepsydry lub zatrzymywać się.

Zanim pójdziemy dalej, upewnijmy się, że zrozumiałeś różnicę pomiędzy trenerami talii a cincherem talii.

Są to dwa różne produkty.

Trener talii to kolejne słowo gorsetu.

Z drugiej strony, jeśli nosisz ciężar z przodu ciała/brzusza, to koszulka talii jest zaprojektowana tak, aby więcej. Cincher talii nie nada Ci zdefiniowanego wyglądu klepsydry. Zamiast tego, będzie on zaciskać i podciągnąć tkankę tłuszczową ciała, aby pomóc zmniejszyć wygląd wybrzuszania się przedniej części.

Tego typu obiekt jest używany przez każdego (zarówno kobiety jak i mężczyzn). Jest on również powszechnie stosowany przez matki, które właśnie rodziły i mają nadmiar tkanki.

Po pierwsze, odpowiemy na główne pytanie.

Głównym celem trenera talii jest nadanie Ci bardziej klepsydrowego wyglądu. Jeśli jest prawidłowo noszony, może nadać zdefiniowany wygląd klepsydry, więc tak, te urządzenia naprawdę mogą działać.

Nie możesz jednak nosić go co jakiś czas, jeśli chcesz mieć fizyczny wygląd klepsydry (nawet bez włączonego trenera talii).

Kupując trenera talii, musisz nosić go codziennie. Większość z nich zawiera instrukcje lub inne wskazówki dotyczące stylu noszenia. Tak jak szelki, każda osoba jest nieco inna i inaczej reaguje na trenera talii.

Teraz, gdy wiemy, że trener talii rzeczywiście działa, przyjrzyjmy się, co może zrobić dla twojego ciała.

Trener talii fizycznie wywiera nacisk na obszar pomiędzy biodrami i bezpośrednio pod biustem. To tworzy niemal całą klatkę żeberkową. Stały nacisk wraz z klepsydrą kształtu talii dociska się do kości, co powoduje fizyczne pojawienie się klepsydry na twoim ciele.

Oczywiście, zmiana w klatce żebrowej nie jest jedyną rzeczą, która się zmienia i porusza. Masz w sobie organy ciała, które

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *